Сервіс

Сервісний центр компанії «Поліграфічні системи» здійснює монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне обслуговування всього спектру обладнання, що постачається компанією.

partition-pic

01Кваліфікований
персонал

Основа сервісного центру - це висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний стаж і великий досвід роботи в поліграфії, які пройшли навчання у виробників Adast, C.P. Bourg, Duplo, Hamada, Mitsubishi, RENZ, Screen, Ideal, Schmedt, Xerox та інших.

Техніка для оперативної поліграфії по Україні успішно супроводжується нашими дилерами. Для інженерів цих фірм на базі сервісного центру проводяться консультації, надається необхідна технічна підтримка та забезпечення запасними частинами.

partition-pic

02Професійний
підхід

У розпорядженні нашої компанії є все необхідне для проведення діагностики, демонтажу, такелажу, монтажу та пуско-налагодження всього спектру вживаного поліграфічного обладнання. Сервісний центр укомплектований висококваліфікованими сервісними інженерами, які мають досвід встановлення та експлуатації всього спектру поліграфічного обладнання представленого на ринках України та Європи (Mitsubishi, Komori, Hamada, KBA, Man Roland, Heidelberg, Adast, Shinohara тощо).

Також ми здійснимо перевезення обладнання Вашої друкарні «під ключ» на нове місце його роботи з гарантованим запуском у погоджений термін.

partition-pic

03Підтримка
запасними частинами

Одним із важливих моментів є підтримка друкарень запасними частинами. Ми здійснюємо продаж запасних частин зі складу та на замовлення до техніки таких виробників, як Mitsubishi, Adast, Duplo, Schmedt, GBC, Cyklos, C.P.Bourg, Gronhi, Hamada, Ideal, SACK, Foliant, Itotec, GCC та ін.

Ми впевнені, що вже сьогодні компанія «Поліграфічні системи» зможе зробити Вам таку цінову пропозицію на запасні частини, наявні на нашому складі, від якої Ви не зможете відмовитися та поставити їх протягом 1-2 днів, а у разі їх відсутності на київському складі , здійснити їхню поставку від виробника протягом 5-15 днів.